Tanie loty do Sztokholmu

Infolinia
i rezerwacja
32 728 30 26 Kontakt

Loty z Poznania
do Sztokholmu od ,00

Wylot

Wylot z: Poznań, Polska Lotnisko wylotu: Poznań, Ławice (POZ)

Przylot

Przylot do: Sztokholm, Szwecja Lotnisko przylotu: Sztokholm, Dowolne lotnisko (STO)

  • Termin promocji od 2021-09-01 do 2022-03-31
  • Promocja aktualna do
  • Linie lotnicze: Ryanair Poznań Sztokholm Wizzair Poznań Sztokholm

Cena od .00 PLN

Wybierz datę lotu

Tanie loty z Poznania do Sztokholmu tanimi liniami lotniczymi

Loty z Poznania do Sztokholmu. Oferty tanich połączeń tanich linii. Sprawdź promocje.

FR Wylot

FR 2337

  • 2021-11-01 07:00 Poznań (POZ)
  • 2021-11-01 08:10 Londyn (STN)

Czas podróży: 6h 20m / 1 przesiadka

FR Wylot

FR 4693

  • 2021-11-01 10:00 Londyn (STN)
  • 2021-11-01 13:20 Sztokholm (ARN)

Czas podróży: 6h 20m / 1 przesiadka

FR Powrót

FR 683

  • 2021-11-07 10:20 Sztokholm (VST)
  • 2021-11-07 11:40 Londyn (STN)

10h 50m / 1 przesiadka

FR Powrót

FR 1750

  • 2021-11-07 18:15 Londyn (STN)
  • 2021-11-07 21:10 Poznań (POZ)

10h 50m / 1 przesiadka

Cena: 264 PLN

LO Wylot

LO 3942

  • 2021-10-29 06:25 Poznań (POZ)
  • 2021-10-29 07:25 Warszawa (WAW)

Czas podróży: 7h 40m / 1 przesiadka

FR Wylot

FR 7012

  • 2021-10-29 12:35 Warszawa (WMI)
  • 2021-10-29 14:05 Sztokholm (NYO)

Czas podróży: 7h 40m / 1 przesiadka

FR Powrót

FR 683

  • 2021-11-07 10:20 Sztokholm (VST)
  • 2021-11-07 11:40 Londyn (STN)

10h 50m / 1 przesiadka

FR Powrót

FR 1750

  • 2021-11-07 18:15 Londyn (STN)
  • 2021-11-07 21:10 Poznań (POZ)

10h 50m / 1 przesiadka

Cena: 285 PLN

LO Wylot

LO 3942

  • 2021-10-29 06:25 Poznań (POZ)
  • 2021-10-29 07:25 Warszawa (WAW)

Czas podróży: 7h 40m / 1 przesiadka

FR Wylot

FR 7012

  • 2021-10-29 12:35 Warszawa (WMI)
  • 2021-10-29 14:05 Sztokholm (NYO)

Czas podróży: 7h 40m / 1 przesiadka

FR Powrót

FR 4669

  • 2021-11-09 10:05 Sztokholm (ARN)
  • 2021-11-09 11:45 Warszawa (WMI)

7h 15m / 1 przesiadka

LO Powrót

LO 3947

  • 2021-11-09 16:20 Warszawa (WAW)
  • 2021-11-09 17:20 Poznań (POZ)

7h 15m / 1 przesiadka

Cena: 344 PLN

LO Wylot

LO 3942

  • 2021-10-28 06:25 Poznań (POZ)
  • 2021-10-28 07:25 Warszawa (WAW)

Czas podróży: 8h 45m / 1 przesiadka

FR Wylot

FR 7012

  • 2021-10-28 13:40 Warszawa (WMI)
  • 2021-10-28 15:10 Sztokholm (NYO)

Czas podróży: 8h 45m / 1 przesiadka

FR Powrót

FR 4669

  • 2021-11-09 10:05 Sztokholm (ARN)
  • 2021-11-09 11:45 Warszawa (WMI)

7h 15m / 1 przesiadka

LO Powrót

LO 3947

  • 2021-11-09 16:20 Warszawa (WAW)
  • 2021-11-09 17:20 Poznań (POZ)

7h 15m / 1 przesiadka

Cena: 347 PLN

FR Wylot

FR 2337

  • 2021-11-01 07:00 Poznań (POZ)
  • 2021-11-01 08:10 Londyn (STN)

Czas podróży: 6h 20m / 1 przesiadka

FR Wylot

FR 4693

  • 2021-11-01 10:00 Londyn (STN)
  • 2021-11-01 13:20 Sztokholm (ARN)

Czas podróży: 6h 20m / 1 przesiadka

FR Powrót

FR 4669

  • 2021-11-09 10:05 Sztokholm (ARN)
  • 2021-11-09 11:45 Warszawa (WMI)

7h 15m / 1 przesiadka

LO Powrót

LO 3947

  • 2021-11-09 16:20 Warszawa (WAW)
  • 2021-11-09 17:20 Poznań (POZ)

7h 15m / 1 przesiadka

Cena: 371 PLN

LO Wylot

LO 3942

  • 2021-10-28 06:25 Poznań (POZ)
  • 2021-10-28 07:25 Warszawa (WAW)

Czas podróży: 4h 25m / 1 przesiadka

LO Wylot

LO 453

  • 2021-10-28 09:05 Warszawa (WAW)
  • 2021-10-28 10:50 Sztokholm (ARN)

Czas podróży: 4h 25m / 1 przesiadka

FR Powrót

FR 683

  • 2021-11-07 10:20 Sztokholm (VST)
  • 2021-11-07 11:40 Londyn (STN)

10h 50m / 1 przesiadka

FR Powrót

FR 1750

  • 2021-11-07 18:15 Londyn (STN)
  • 2021-11-07 21:10 Poznań (POZ)

10h 50m / 1 przesiadka

Cena: 382 PLN

LO Wylot

LO 3942

  • 2021-10-30 06:25 Poznań (POZ)
  • 2021-10-30 07:25 Warszawa (WAW)

Czas podróży: 4h 25m / 1 przesiadka

LO Wylot

LO 453

  • 2021-10-30 09:05 Warszawa (WAW)
  • 2021-10-30 10:50 Sztokholm (ARN)

Czas podróży: 4h 25m / 1 przesiadka

FR Powrót

FR 683

  • 2021-11-07 10:20 Sztokholm (VST)
  • 2021-11-07 11:40 Londyn (STN)

10h 50m / 1 przesiadka

FR Powrót

FR 1750

  • 2021-11-07 18:15 Londyn (STN)
  • 2021-11-07 21:10 Poznań (POZ)

10h 50m / 1 przesiadka

Cena: 382 PLN

FR Wylot

FR 2337

  • 2021-11-01 07:00 Poznań (POZ)
  • 2021-11-01 08:10 Londyn (STN)

Czas podróży: 6h 20m / 1 przesiadka

FR Wylot

FR 4693

  • 2021-11-01 10:00 Londyn (STN)
  • 2021-11-01 13:20 Sztokholm (ARN)

Czas podróży: 6h 20m / 1 przesiadka

FR Powrót

FR 683

  • 2021-11-05 14:00 Sztokholm (VST)
  • 2021-11-05 15:20 Londyn (STN)

8h 35m / 1 przesiadka

FR Powrót

FR 1750

  • 2021-11-05 19:40 Londyn (STN)
  • 2021-11-05 22:35 Poznań (POZ)

8h 35m / 1 przesiadka

Cena: 404 PLN

LO Wylot

LO 3942

  • 2021-10-29 06:25 Poznań (POZ)
  • 2021-10-29 07:25 Warszawa (WAW)

Czas podróży: 7h 40m / 1 przesiadka

FR Wylot

FR 7012

  • 2021-10-29 12:35 Warszawa (WMI)
  • 2021-10-29 14:05 Sztokholm (NYO)

Czas podróży: 7h 40m / 1 przesiadka

AY Powrót

AY 816

  • 2021-11-05 18:15 Sztokholm (ARN)
  • 2021-11-05 20:15 Helsinki (HEL)

5h 40m / 1 przesiadka

FR Powrót

FR 9316

  • 2021-11-05 23:05 Helsinki (HEL)
  • 2021-11-05 23:55 Poznań (POZ)

5h 40m / 1 przesiadka

Cena: 425 PLN

LO Wylot

LO 3942

  • 2021-10-28 06:25 Poznań (POZ)
  • 2021-10-28 07:25 Warszawa (WAW)

Czas podróży: 8h 45m / 1 przesiadka

FR Wylot

FR 7012

  • 2021-10-28 13:40 Warszawa (WMI)
  • 2021-10-28 15:10 Sztokholm (NYO)

Czas podróży: 8h 45m / 1 przesiadka

AY Powrót

AY 816

  • 2021-11-05 18:15 Sztokholm (ARN)
  • 2021-11-05 20:15 Helsinki (HEL)

5h 40m / 1 przesiadka

FR Powrót

FR 9316

  • 2021-11-05 23:05 Helsinki (HEL)
  • 2021-11-05 23:55 Poznań (POZ)

5h 40m / 1 przesiadka

Cena: 428 PLN

Bilety lotnicze Sztokholm, Tanie loty Sztokholm - Tanie loty do Sztokholmu, Tanie przeloty, Promocje - Bilety do Sztokholm